برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
عکس حساب کاربری
برای قیمت تماس بگیرید

کفش وانیا

  • کفش وانیا
  • کفش وانیا
  • کفش وانیا
  • کفش وانیا
  • کفش وانیا
  • کفش وانیا
  • کفش وانیا
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش
تاریخ : 2020-02-27
وضعیت : عمده فروشی
گارانتي : بله
موقعیت : تبریز

کانال عمده فروشی انواع کفش

این کانال که به عنوان کانال اصلی با نام پخش عمده کفش وانیا شناخته می شود و اولین کانالی است که در این حوزه راه اندازی شده است و شامل مدل های مختلفی از انواع کفش های مردانه و زنانه در مدل های اسپرت، راحتی، طبی و مجلسی می باشد.

در این کانال انواع کیفیت های و قیمت مشاهده می شود تنوع بسیار بالای کار سبب شده است که خریداران بتوانند سبک مناسبی را برای تکمیل محصولات فروشگاه خود انتخاب نمایند.

در بیشتر روزهای هفته در کانال پخش کفش انواع کفش در سبک ها و طراحی های مختلف قرار داد می شود و قیمت اغلب آنها در زیر آنها درج می شود که این امر این امکان را برای خریداران فراهم می آورد که بتوانند به مقایسه سریع قیمت ها و تصمیم سریع تر برای انتخاب آنها بپردازند.

هم اکنون شما عزیزان با کلیک بر لینک زیر یا وارد کردن آدرس مربوطه در تلگرام خود می توانید به عضویت در این کانال بپردازید.

کانال عمده فروشی کفش زنانه مجلسی 

کفش های مجلسی زنانه از جمله زیباترین و جذاب ترین مدل ها می باشند و تعدادی از فروشگاه ها در کشور تنها به شکل اختصاصی در زمینه فروش کفش های مجلسی کار می کنند و یا تمایل دارند که کانالی ویژه برای اینکه کارها داشته باشند.

در این کانال انواع کفش های مجلسی و صندل زنانه متناسب با فصل های مختلف قرار داده می شود. اغلب کفش ها دارای طراحی لوکس و خاصی می باشند و برای تولید نیازمند زمان می باشند.

به عبارتی در این کانال بعد از انتخاب کفش و صندل های مورد نظر ثبت سفارش صورت می گیرد و بعد از آن بسته به نوع کفش و تعداد سفارش بین یک تا دو هفته زمان تحویل محصولات به طول می انجامد.

هم اکنون شما می توانید با کلیک بر لینک زیر در این کانال عضو شوید.

 بیشتر از محصولات وثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره ی تماس همراه : ۹۸۹۱۴۴۸۸۰۰۸۴+ – ۹۸۹۰۳۴۱۳۷۵۱۸+

شماره تماس ثابت : ۰۴۱۳۴۴۲۸۳۸۰:

کانال انواع کفش : https://t.me/vaniawear2

کانال ارزان سرا: https://t.me/Vaniawear4

کانال کفش بچه گانه: https://t.me/vaniakids

کانال کیف: https://t.me/Vaniabags


تذکر سایت: در هر معامله ای از شرایط دریافت کالا اطمینان پیدا کنید و سپس پول پرداخت کنید* شماره تلفن شما فقط به ارسال کننده آگهی نمایش داده میشود.
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه
بالا